אודות

איך הכל התחיל?

מטח, מאז היווסדו ב-1970, מאמין שהמורה הוא הגורם המרכזי שיקבע אם הפדגוגיה החדשנית תעבור את סִפה של הכיתה המסורתית. בשני עשורים האחרונים הפך מטח לגוף מוביל בתחום, והעמיד לרשותה של מערכת החינוך בישראל מגוון גדול של מודלים חדשניים ומערכתיים לפיתוח מקצועי אפקטיבי של עובדי הוראה בסביבות עתירות טכנולוגיה. מטח הינו מבצע פדגוגי מורשה וזכיין של משרד החינוך ללמידה מרחוק.

הייחודיות שלנו...

הצוות, שנהנה מהמטריה של מטח, עובד באמצעות מודל הנבנה על בסיס ניסיון רב, המבוסס על ה Best practices הקיימים בתחום הפיתוח המקצועי בארץ ובעולם. תהליך הפיתוח וההנחיה של הקורסים נעשה בצוותים אינטר-דיסציפלינאריים, הכוללים מומחים בתחום הדעת, מומחים למתודות הוראתיות שונות ומפתחי הדרכה אונליין.
מפתחי ההדרכה אמונים על פיתוח ועיצוב סביבות הלמידה של הקורסים המקוונים, תוך התייחסות למתודולוגיות של למידה מרחוק ולעקרונות פדגוגיים שפותחו בשנים האחרונות במטח. מרבית מפתחי ההדרכה בעלי תארים מתקדמים או משלימים לימודיהם בימים אלה לתואר שני. מעל לכל, אנשי הצוות אכפתיים, סקרנים ומסורים, המחויבים לשירות עם נשמה ולמקצוענות מקסימאלית.

שרשרת ההשפעה שלנו

הקורסים המפותחים מיועדים לאוכלוסיות מכל קשת בעלי התפקידים במערכת החינוך ובכלל המגזרים: מפמ"רים, מפקחים, מנהלים, מדריכים מורים, גננות, עובדי הוראה ומטפלים בחינוך הבלתי פורמלי.
אודות

צוות פיתוח מקצועי אונליין

האנשים שלנו

צרו קשר

באתר זה תוכלו למצוא את מגוון הקורסים הפתוחים לרישום, לבחור את הקורס שרלוונטי עבורכם ולהירשם אליו. רוצים להישאר מעודכנים? הירשמו לעדכונים שלנו . לשאלות ניתן לפנות ל: online@cet.ac.il  ובטלפון 03-6460882 בין השעות 08:00-17:00. כתובתנו: המרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח), רחוב קלאוזנר 16, ת.ד. 39513, תל אביב 6901128 נשמח לשמוע מכם בכל נושא בדף צור קשר

המרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח)
רחוב קלאוזנר 16, ת.ד. 39513, תל אביב